Më mbaj mend (për 1 muaj)

Red Line - Tradhetia (Feat. X-Style)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Red Line

zemren un ta kom dhuru ` po ti nuk ma fale mu
tash po dush mu kthy ` po un mo spo du
lidhja jon qitu e pat ` dashnia jon perfundoj
tash pom vjen keq ` po gjithqka mo kaloj
don mu kan e para ` ti te un n`zemren teeem
tash pom vjen keq ` po e nxon osht aj veen-
-kejt i kom bo per ty ` kurgjo nuk i paaaaa-
-ropt qe un kthehehm ` nuk ja vlen per ty mu vra
-nese do zemren t`vertet ` nale meno pyte ti veten-
-nese do zemer mu kan ` tii mee muuuuuu-
-nese e ki vrejt nuk o leht ` so mo njejtt-
-gabimet duhet mi pranu ` falje n`sy mu mem kerku-
-thjesht po munohem ` me ta kallzu ty t`verteten-
-do gabime nuk kushtojn ` e do tjer kushtojn me jeten-
-veten para nuk e qon ` ki me met qaty ku je-
-thjesht pot kallzoj ` qe ti je hala e re-
-nese don ti mos me vujt ` ououou ` kujtoj ditet ti mat kqiat oohh no-
-nuk besoj qe ka pas ` muj me thon o veq 1 shkas-
-ti nuk je veq princesh ` je ma shum se mbretresh=

X-Style

La lalala lalala La la

Ref;

-Na po knojm pe dashni tjert po thojn po vujm
-Se na kem bo shum kang po sdij kujt ja kushtum
-Nese ti je pi atyne pernime s'koke tu pa
-Se une nuk kom faj ,ajo mu vet po ma haa

X-Style
Lalala...
-Vet fjalt s'mi thaje po pi tjeter kujt i niita
-Besom qe ket tradhti pi teje un kurr se prita
-Ma ktheve shpet shpinen prap une ta boj hallall
-Veq t'vertetat kur ti nijsh mos hajde me m'thon m'fal
-T'shoh po mo nuk tjoh me tjeteren une jom sot
-Ka kalu ajo koha qe per ty derdhsha loot
-Sot ti je me tjeter mend hala te une i man
-Kur ti sheh fotografit e di me zemer ti kan
-Ti je kon arsyja vetme qe kom ardh une dej qetu
-Thojshe qe gjith m'don e gjith ki me kon me mu
-S'merzitna une me jet se me merzin une u rrita
-Dhe kur kesh ma keq moralin un kurr se shita
-Pasha zotin shum durova shum sene i pranova
-Dhe gabimet qe i kom bo me to u ngarkova
-Humbi mo durimi edhe jom mush mllef sot
-Sonte oj loqka jem gjaku perzihet me lot

Ref2;

-Na po knojm pe dashni tjert po thojn po vujm
-Se na kem bo shum kang po sdij kujt ja kushtum
-Nese ti je pi atyne pernime s'koke tu pa
-Se une nuk kom faj ,ajo mu vet po ma haa


Ky tekst u dërgua nga  chiLLtrippRed Line
Featuring: X-Style
Publikimi: 31/12/2012


Red Line - Tradhetia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tradhetia".
3. Video është e këngës "Tradhetia", por nuk këndohet nga Red Line.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Red Line:


Komente 0