Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Redi Penko

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Redi Penko është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 7 Shkurt 2011, Redi Penko publikon videoklipin "Do Te Shkoj Ku Ma Ka Enda". Më datë 8 Prill 2013, Nertila Vreto & Redi Penko publikojnë videoklipin "O Mire Se Na Erdhe". Më datë 24 Janar 2018, Redi Penko, Edi Gjata & Gersa Pjetri publikojnë videoklipin "Moj Syzeza, Gushebardha"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Met Doku

Kastriot Adushi

Tomorr Biba

Ylli Alushaj

Klordian Rama

Landi Brahushi

Nimet Sulkaj

Nevruz Nure (Lulushi I Korçës)

Gramoz Tomorri

Marjus Ahmetaj

Tags: Redi Penko


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet