Më mbaj mend (për 1 muaj)

Redina - Vetëm Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  37

Vetem
Nihem vetem
Edhe gabimet e tua u treten
E ma shume vetem
Kur nuk e gjej arsyen
Pse jam e etun
Per dit kur kurre s’mke dasht
Po ma mire vetem
Prej zemres teme t’kam nxjerr jashte

Perpos ça kem kalu
Harrove
The “ lumturine s’ma don”
Kujtove
Se dikush tjeter t’don ma shume
Problem per ty s’kam dasht kurre t’jem
Dhe pse ty t’kam dhan shume ndjenje
Meritoj ma mire se ti, lem ta them une

Tash veç kujtimet m’i ke lan
Dhimbje veç per mua jane
Kur po t’shoh t’lumtur me tjeter
S’po kuptoj
Nuk e kam besu
Kaq shume m’ke verbu
Sa t’kam lan me lujt me mu


Per dit kur kurre s’mke dasht
Po ma mire vetem
Prej zemres teme t’kam nxjerr jashte

Perpos ça kem kalu
Harrove
The “ lumturine s’ma don”
Kujtove
Se dikush tjeter t’don ma shume
Problem per ty s’kam dasht kurre t’jem
Dhe pse ty t’kam dhan shume ndjenje
Meritoj ma mire se ti, lem ta them une
Redina Trieshi
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/10/2020
Muzika: Redina Trieshi
Teksti: Redina Trieshi
Video Produksioni: Pro Video
Produksioni: Gent Myftaraj


Redina - Vetëm
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetëm".
3. Video është e këngës "Vetëm", por nuk këndohet nga Redina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Redina Trieshi:


Komente 2