Më mbaj mend (për 1 muaj)

Redioni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Redioni është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 29 Dhjetor 2016, Redioni publikon videoklipin "Kacurrelja Lalit", në bashkëpunim me Mr X....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Astrit Rrenja

Marjusi Bomit

Lavdim Kasumaj

Geni Vesholli

Enver Ahmeti

Fonci Nomja

Ylber Franca

Xhevdeti

Mandi Xhambazi

Mentor Kollari

Tags: Redioni


Komente mbi këtë artist