Më mbaj mend (për 1 muaj)

Redis - Bingo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Bingo Bingo
E pash si po m'shef
Me sy plas me zemer
se di a po m'njef
Po bo sikur sdo
Po po bo sikur sdo
1 2 3 shif
Ca kam me bo

Bio bio
Dhe freshi ka stil
Jom ma fresh se vet freshi
Vec sa per ta dit
Punoj shum me arrit per ket dit
Kongt e mija me i dgju
Pse jo edhe
N'tjeter galaktik

Fantazin e kom temen
E ndrroj kur du un temen
Mos u merzit blink blink
Click clack damnnn

Click clack KGK ow damn
Click clack KGK ow damn
Click clack REDIS ow damn
Click clack go REDIS go damnnn

Hook:
Bingo bingo bingo x4
Bingo bingo bingo x4

Pum pum pum
Dikujt i prisha shum pun
Mall per ato qe m'dun shum
Pun pun
Aromen e suksesit e perdor si parfum

Idet e qarta
I kam te arta
Hakunamatata (Cheers)
S'flas per kurora
se e mbizotroj
Fronin tim si n'Sparta

Click clack
Hic mos u prek
Click clack
Hic mos u prek
(yeap) Thirrem superman
(yeap)Thirrem superman

Click clack KGK ow damn
Click clack KGK ow damn
Click clack REDIS ow damn
Click clack go REDIS go damnnn

Hook:
Bingo bingo bingo x4
Bingo bingo bingo x4
Redis
Publikimi: 01/05/2018


Redis - Bingo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bingo".
3. Video është e këngës "Bingo", por nuk këndohet nga Redis.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0