A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Redison Cara

Not Yet Rated

  • Origin:
  • Tiranë 
BIOGRAFIA: Redison Cara is a singer of Ethno music. Më datë 20 Prill 2017, Redison Cara publikon videoklipin "Për Ty S'po Ma Ni". Muzika e këngës dhe teksti u punua nga vetë Redison Cara. Më datë 14 Qershor 2017, Redison Cara publikon videoklipin "Dashuria Si Thesar". Më datë 28 Shtator 2018, Redison Cara publikon videoklipin "Meso Te Duash". Më datë 13 Prill 2019, Redison Cara publikon videoklipin "Degjoj Zera"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dori Loshit

Amarildo Gjypi

Franci Sula

Mateo Caka

Besnik Lilaj

Axhesjo Xhangolli

Redion Mulleti

Mandi Xhambazi

Sardi Gs

Taulant Vasili


Tags: Redison Cara

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019