Më mbaj mend (për 1 muaj)

Redon Makashi - C'me Ndodh Pa Ty? Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  37

Hapa syte edhe u zgjova
nuk e di u tremba per nje cast
ishte nate e gjate
Hapa driten te shikoja
Po ty nuk te kisha me ne krahe
Kishe shkuar larg
Mendja me shkon vec tek ty
Valle ku mundesh ti te jesh tani
a mos valle
a mos valle kto momente
po m'kalon k'te nate me tjeter njerii

S'mbesohet ajo qe krijesa ime
s'mbesohet ajo me don vetem mua
mundohem ta qetsoj pak shpirtin tim k'te nate
se ndonje dite dot shoh prap

iku dhe nje nate pa ty
edhe neser po keshtu dot jete
me mire dot harroj
epo smundem dot e dashur
neser mbrema prap ti do me zgjosh
duke mos e patur trupin tend te ngrohte
Mendja me shkon vec tek ty
Valle ku mundesh ti te jesh tani
a mos valle
a mos valle kto momente
po m'kalon k'te nate me tjeter njerii

S'mbesohet ajo qe krijesa ime
s'mbesohet ajo me don vetem mua
mundohem ta qetsoj pak shpirtin tim kte nate
se ndonje dite dot shoh prap

Edhe kur te gjej kurre sdo te leshoj
dot shtrengoj pas vetes time
shume fort
shume fort
shume fort
shume fort


Ky tekst u dërgua nga Blue

Redon Makashi - C'me Ndodh Pa Ty?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "C'me Ndodh Pa Ty?".
3. Video është e këngës "C'me Ndodh Pa Ty?", por nuk këndohet nga Redon Makashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Redon Makashi:


Komente 0