Më mbaj mend (për 1 muaj)

Redon Makashi - Muzika Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Kur te shoh moj vajz'
un' qaj edhe rënkoj
Mëndjen e humbas
Kur s'të takoj

Je kureshtare
Pyes përsëri
Vallë të jetë kjo
Një miqsi a dashuri

Kur të shoh moj vajz'
un' qaj edhe rënkoj
Mëndjen e humbas
Kur s'të takoj

Je kureshtare
Pyes përsëri
Vallë të jetë kjo
Një miqsi a dashuri

Ref.
Ana Ana
Ana Ana

Dhe kur dora ime
tënden e mbështjell
Zhytem e dashur
në një paqe shum' të thell'

Je kureshtare
Pyes përsëri
Vallë të jetë kjo
Një miqsi a dashuri

Dhe kur dora ime
tënden e mbështjell
Zhytem e dashur
në një paqe shum' të thell'

Je kureshtare
Pyes përsëri
Vallë të jetë kjo
Një miqsi a dashuri

Ref.

Ana Ana
Ana Ana
Ana Ana
Ana...


Redon Makashi - Muzika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Muzika".
3. Video është e këngës "Muzika", por nuk këndohet nga Redon Makashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Redon Makashi:


Komente 0