Më mbaj mend (për 1 muaj)

Redon Makashi - Zemra E Nje Gruaje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  14

I: Zemra e një gruaje -
Them shpesh me vete -
Ngjan me një xixëllonjë
Që digjet në heshtje.
Provoni ti buzëqeshni një zemre t'thyer
Mos përbuzni lotët në sytë e mallëngjyer :I
Refren:
I: Mos puthësh dorën e saj kur zgjatet
Se buzët e tua do vyshken, do plaken
Puthje që ëndrrat zgjon në shpirtin e valuar
Ngjan me lindjen e diellit


Redon Makashi - Zemra E Nje Gruaje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra E Nje Gruaje".
3. Video është e këngës "Zemra E Nje Gruaje", por nuk këndohet nga Redon Makashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Redon Makashi:


Komente 0