Live Video

Top 200

Redon Makashi & Grupi ARB - Me Ler Te Fle  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  35

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/11/2011

2011-11-17T00:00:00

Këngë e albumit:

"Boten Time"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2011
E kaluar e largët sa vjen e më afron
Te dikurshmen sjell të tashmen ma largon
Më vjen pak e turbullt,pamjen sma mundëson
Dhe koha do t'kaloj atë do e pastroj

Bëj të shtrihem dhe gjumi nuk më zë...
Bëj të ngrihem papritur takoj atë...
E përshëndes, i them si je?
Ajo më shtrëngon dorën buzëqesh...
Thotë nuk të lë sonte të flesh..

Bëj të shtrihem dhe gjumi nuk më zë...
Bëj të ngrihem papritur takoj atë...
E përshëndes, i them si je?
Ajo më shtrëngon dorën buzëqesh...
Thotë nuk të lë sonte të flesh..

E kaluar e largët sa vjen e më afron
Te dikurshmen sjell të tashmen ma largon
Më vjen pak e turbullt,pamjen sma mundëson
Dhe koha do t'kaloj atë do e pastroj

Bëj të shtrihem dhe gjumi nuk më zë...
Bëj të ngrihem papritur takoj atë...
E përshëndes, i them si je?
Ajo më shtrëngon dorën buzëqesh...
Thotë nuk të lë sonte të flesh..

Diçka të thjesht kërkon nga ty..
Lërmë të të shoh në sy...te flas me goj....
Në botën tënde unë të hy
Dhe të shoh aty më mir se sa më do dhe ti...

Bëj të shtrihem dhe gjumi nuk më zë...
Bëj të ngrihem papritur takoj atë...
E përshëndes, i them si je?
Ajo më shtrëngon dorën buzëqesh...

E përshëndes, i them si je?
Thotë nuk të lë sonte të flesh..
WoWooo......


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë Këngë Nga Redon Makashi:

Më Shumë...