Më mbaj mend (për 1 muaj)

Redon Makashi - Zeshkanja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Moj zeshkanja ime
Shikimi yt me djeg si zjarr
Pran lumit qendrojm te dy
Ne zemer kem nje mall (2X)

Kuptoje nje zemer djali
Qe dashuron dashuron
Kuptoje nje dashuri te sinqert
Qe te te adhuron (2X)

Se cme dogji malli
Per ata syt e tu te zi
Xhevahir kur del pashtjellur
Ti me fal gjalleri (2X)

Kuptoje nje zemer djali
Qe dashuron dashuron
Kuptoje nje dashuri te sinqert
Qe te te adhuron (4X)
Te adhuron (4x)


Ky tekst u dërgua nga Bina

Redon Makashi - Zeshkanja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zeshkanja".
3. Video është e këngës "Zeshkanja", por nuk këndohet nga Redon Makashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Redon Makashi:


Komente 0