Reeph
Reeph

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Arif LimaniBiografia

BIOGRAFIA: Reeph është një këngëtar. Emri dhe mbiemri i tij osht -ARIF LIMANI-, pseudonimi[nofka] i erdhi nga vetja dhe shoket e tij..arifi e quan veten Reeph sepse REEPH" do t'thot ARIF. Sepse "R" (Lexohet) AR, "EE" (Lexohet) I, "PH" (Lexohet) F. REEPH. me rep ka filluar ti mirrej ne vitin 2007 ku kishte talent qe te shkruaj texte dhe shkroi disa texte dhe filloi edhe ti kendonte,si qdo fillim ishte i shtir,por tani esht mjaft nje reper i mir,me stil t'vetin.. ky me rep u mir kur i...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0