Më mbaj mend (për 1 muaj)

Reeph - Intro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

life in underground..veq per undergroundera
sdu mu ngu tjeter kunveq aty ku vjen underground era
skom qef me mrri kerkun..du me knu let
Mos mi qit ondrrat ndritpo me knu realitet
repin e nxerr pi zemree se boj me nxerr lek
s'mintereson qa po del..Qift apo tek
real kom lind..E kshtu do mes dej n'vdekje
underground stylederi n'fund osht pa prekje
Muni mi ngu senet..muni mi nrru venet
muni ju nxuni menetna qa e bojm kurr s'shemet
s'nemetmbi flleshin e interpretimit
i bona 14 seneveq per veshin e njerzimit
kto sene vin e dalin pi rrojve t'nentokes
thjesht le ta ngon kush donsdu me ja kallxu kejt botes


Ky tekst u dërgua nga Undergroundrap


Nuk kemi video për këtë këngë.


Reeph
Publikimi: 27/12/2010


Reeph - Intro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro".
3. Video është e këngës "Intro", por nuk këndohet nga Reeph.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Reeph:


Komente 0