Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  9
 • Emri i Vërtetë:
 • Rexhi Selaci
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
Reexhi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Trim Jetullahu

Devcha

Dardan

Gentrit Sopjani

Simba

SK

Dardan Osmanollaj

Dabesst

Buta

Gent Fatali


Tags: Reexhi, Reexhi Selaci

Krijo Një Kartolinë