A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Refet Asani

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Pershefc (Tetove) 
  • Age:
  • 53
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Refet Asani is a popular singer. Refet Asani kreu arsimin fillor ne Pershefc kurse ate te mesem ne gjimnazin e Tetoves. Si femije e adhuronte muziken dhe kishte nje talent te jashtezakonshem per te kenduar. Pastaj diku ne nje moshe shume te re ai inkuadrohet ne shoqerine e asaj kohe qe u quhetet 'Sh.K.A Jehona'. Me Sh.K.A Jehonen ai e arin kulminacjonin e suksesit dhe ai u njihte nga gjithe rethina e Tetoves per zerin e tij karakterisitik. Mirepo jeta e muzikes nuk i sjellte ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Hidaver Osmani

Alush Hamiti

Aziz Dervishi

Agron Maqellara

Bexhet Jagodini

Hajrulla Emini

Thoma Mahilaj

Ferdinant Bjanku

Dardan Shkreli

Florent Nushi


Tags: Refet Asani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019