Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rei Lelo
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 4 Dhjetor 1999
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♐ Shigjetari
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30

Rei Lelo është këngëtare dhe autore këngësh. Më datë 23 Korrik 2019, Mandi publikon videoklipin "Trendafil Me Ere", në bashkëpunim me Rei & Ilir Tironsin. Muzika e këngës u punua nga Eri Qerimi, teksti u shkrua nga Mandi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Eri Qerimi.

Më datë 16 Dhjetor 2019, Soni & Rei publikojnë videoklipin "Pse Ne". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Alsked Rrenja. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

Më datë 31 Maj 2020, Rei publikon videoklipin "Zemerim". Muzika e këngës u punua nga Alsked Rrenja & Rei Lelo, teksti u shkrua nga Rei Lelo, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alsked Rrenja.

Më datë 7 Gusht 2020, Çenzo publikon videoklipin "Me Dashni Ti Ktheje", në bashkëpunim me Rein. Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Sokol Koçi. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

Më datë 10 Tetor 2020, Rey publikon videoklipin "Pa Dashni", në bashkëpunim me Ergys Shahun. Muzika e këngës u punua nga Alsked Rrenja & Rei Lelo, ndërsa teksti u shkrua nga Rei Lelo.

Më datë 15 Maj 2021, Emi Loca publikon videoklipin "Inshallah", në bashkëpunim me Rein. Muzika e këngës u punua nga Emi Loca, teksti u shkrua nga Rei Lelo & Aldi Loca, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra. Videoklipi u prodhua nga kompania TheDirectorEXH.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist