Më mbaj mend (për 1 muaj)

Reli Mborjes

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Reli Mborjes është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 15 Dhjetor 2015, Reli Mborjes publikon videoklipin "Noci Jem". Më datë 11 Mars 2019, Reli Mborjes publikon videoklipin "Rri Me Mua". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Reli Mborjes....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Egzon Bajra

Novi

Hakif Krasniqi

Halil Gashi

Mel Duraku

Naim Smakolli (Nimi)

Lindi Baksi

Omar

Kujta

Amir Rexhepi

Tags: Reli Mborjes


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet