Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Rema Canolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Rema Canolli është një këngëtare. Ka ditë që nëpër pub-et e kryeqendrës sonë shihet një e re, e cila mbushë lokalet plot me mysafirë. Vijnë aty për të parë,për të dëgjuar e kënaqur me tinguj, këngë e muzikë të vjetër qytetare. Gjithë këtë harmonizim të tingujve me zë brilant e krijon e reja me emrin Rema Canolli. Rema ka lindur dhe jeton në Prishtinë. Pos zërit me të cilin të pushton ajo ka edhe performancën për tu krijuar një imazh i dashur i skenës sonë muzikore. Se çka e ka nx...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

4 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Blerta Kosova

Qëndresa Bunjaku

Donna

Besa Mullaavda

Arbenita Arifi

Linda Hyseni

Violeta Rexhepagiqi

Eranda Bytyqi

Iliriana Sahiti

Leonora Hasani


Tags: Rema Canolli

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet