Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remi - Ma Ke Syrin Si Filgjan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Drridhe vasho shtatin e mos ma bon me hile dogje djemte fashtit oo
ah mori kopile,drridhe vasho shtatin e mos ma bon me hile dogje djemte fashtit oo ah mori kopile eeeee opa

2x.
Ma ke syrin si filgjan taksirtai dome zan taksirta per ty e mu kej jom dashuru,ma ke syrin si filgjan taksirtai dome zan taksirta per ty vash do me tranu.

Dridhe vasha shatine o mos ma bon me kajade dogje djemt e fashatiti o hajde vasho hajde,dridhe vasha shtatin o mos ma bon me kajde dogje djemet e fashatit hajde vasha hajde eeee opa.

2x.
Ma ke syrin si filgjan taksirtai dome zan taksirta per ty e mu kej jom dashuru,ma ke syrin si filgjan taksirtai dome zan taksirta per ty vash do me tranu.


Ky tekst u dërgua nga DijadaRemi Jakupi
Publikimi: 01/01/1996


Remi - Ma Ke Syrin Si Filgjan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Ke Syrin Si Filgjan".
3. Video është e këngës "Ma Ke Syrin Si Filgjan", por nuk këndohet nga Remi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remi Jakupi:


Komente 0