Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remi - Po Vijne Krushqit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Po vin krushqit maleve.2x
Maleve dhe fushave.2x

Ref:
Gzohnu ju gzohnu, o ju krushqo
se sod dot merni nusen o. 2x

Nusen e ages Ismajl ages. 2x

Ref:
Gzohnu ju gzohnu, o ju krushqo
se sod dot merni nusen o 2x

N'krye të odës na rin kumbara,
Krushqve ju qesin petlla me arra.2x

Ref:
Gzohnu ju gzohnu, o ju krushqo
se sod dot merni nusen o. 2x


Ky tekst u dërgua nga EdiRemi Jakupi
Publikimi: 01/12/2007


Remi - Po Vijne Krushqit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Vijne Krushqit".
3. Video është e këngës "Po Vijne Krushqit", por nuk këndohet nga Remi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remi Jakupi:


Komente 0