Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remi - Pejane Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ne kafene ne ket qarshtizbrazi
gotat-gotat plot vetimi sheroj
plaget që mi solle ti ahh Pejane
e pa meshtir sheroj plaget që
mi solle ti ahh Pejane pa meshtir.

ref;
Peja sante mua me shoqron une
kendoj e ajo me degjon hapa te
lodhur rruges nje nga nje moj
pejan s´mund t´jetoj pa ty.

Ne qarshi te vogul tuj shetit pak
te lodhur pak ma shum i pit
rrugve te zbarazta oo ne ket
agim kendoj kengë pa mbarim
rrugve te zbarazta oo ne ket
agim kendoj kengë pa mbarim.

ref;
Peja sante mua me shoqron une
kendoj e ajo me degjon hapa te
lodhur rruges nje nga nje moj
pejan s´mund t´jetoj pa ty.


Ky tekst u dërgua nga DijadaRemi Jakupi
Publikimi: 01/12/2009


Remi - Pejane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pejane".
3. Video është e këngës "Pejane", por nuk këndohet nga Remi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remi Jakupi:


Komente 0