Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remi - Fiki Dritat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Hej Riki MIki Miki
Prej Ksaj Bote Mu Me
Duhet Puthja Jote
Hej Riki Miki Miki Zemra Ime
5 minuta Ne Dhomen Tim

Fiki Fiki Fiki
Fiki Dritat Mos T'na SHohin E
Mos T'Na Njohin
{2x}
Fiki Fiki Fiki
Fiki Dritat Falmi Buzet
Qe Me Ngrohin

Hej Riki Miki Miki
Kalojm Lumin
Sonte Ne Harrojm Gjumin
Hej Riki Miki Miki
Dua Te Mshehem
E Me Puthje Tua Dehem


Ky tekst u dërgua nga BuqeRemi Jakupi
Publikimi: 01/12/2001


Remi - Fiki Dritat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fiki Dritat".
3. Video është e këngës "Fiki Dritat", por nuk këndohet nga Remi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remi Jakupi:


Komente 0