Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remi - Dallendyshe E Vogel Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


uuuoooooo

Dallendyshe e vogel fluturon fluturon
ane e bane boten e kalon e kalon
kur te shkosh ne vendin tim atje larg ne prishtin atje larg ne kosovë xixellon me permallin (2x)

ref(2x)
duro duro zemer duro duro shpirti im do te kthehem ne kosovë do te kthehem ne prishtin

Dallendyshe e vogel fluturon fluturon
ane e bane boten e kalon e kalon
tisha zog me fluturu gjitha viset mej kalu nane e babë mej perqafu ah sa fort jam permallu

ref(2x)
duro duro zemer duro duro shpirti im
do te kthehem ne kosovë do te kthehem ne prishtin

nanananananananananananna

ref(2x)


Ky tekst u dërgua nga Vlora.shRemi Jakupi
Publikimi: 01/12/1999


Remi - Dallendyshe E Vogel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dallendyshe E Vogel".
3. Video është e këngës "Dallendyshe E Vogel", por nuk këndohet nga Remi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remi Jakupi:


Komente 0