A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Remi - 5 Mandolina  (Feat. Sevdalit)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

01/11/2011

2011-11-01T10:03:25


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "5 Mandolina" kënduar nga Remi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Remi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2018