Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remi - U Martova Shum Gabova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Qka te boj o un i mjeri
taksirati mu me gjeti
mora gruan o me deshir
mendova se mdel ma mir
mora gruan o me deshir
mendova se mdel ma mir

REF2X
u martova shum gabova
ngru gjeloze un qellova
si polic sillet me mu
aj qysh me duru.

Mall e kam me gru me dal
po shoh qikat mgjujn me fjal
gjelozia e kalli flak
para kohe don me u plak
gjelozia e kalli flak
para kohe don me u plak

REF2X
u martova shum gabova
ngru gjeloze un qellova
si polic sillet me mu
aj qysh me duru

REF 2X
u martova shum gabova
ngru gjeloze un qellova
si polic sillet me mu
aj qysh me duru


Ky tekst u dërgua nga  leli2013Remi Jakupi
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/01/2014


Remi - U Martova Shum Gabova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Martova Shum Gabova".
3. Video është e këngës "U Martova Shum Gabova", por nuk këndohet nga Remi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remi Jakupi:


Komente 0