Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzi Delijaj - Dua Te Jetoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

A je ti ajo.
E njejt si ather.
Kurr s´pate meshir.
Jeten t´ma besh fer.

E tash te urrej.
As ne enderr s´je me mua.
Me ket keng te them.
Se ma nuk te dua.

Ref;

Edhe une dua t´jetoj.
Aq ma shum te dashuroj.
Jo nje vajz si ti.
Qe vetem di te lendoj.

Ky tekst u dërgua nga AnitaPublikimi: 24/03/2010


Më Shumë Këngë Nga Remzi Delijaj:


Komente 0


Remzi Delijaj - Dua Te Jetoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua Te Jetoj".
3. Video është e këngës "Dua Te Jetoj", por nuk këndohet nga Remzi Delijaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.