Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Remzi Leka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5
  • Mosha:
  • 54 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
Remzi Leka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare



    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Naser Mitrovica

Gëzim Salaj

Hajro Pepa

Remi Jakupi

Refet Asani

Isniqemal Laci

Hidaver Osmani

Fehmi Kastrati

Isuf Berisha

Thoma Mahilaj

Tags: Remzi Leka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet