Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Remzi Ukshini

Nuk ka akoma asnjë votë

Remzi Ukshini është një këngëtar i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Badshipi

Juli

Sejdi Sejdiu

Erkan Kumanova

Anes Haxhaj

Big-K

L.O.R.D

Rapp Dogg

Alfred Habibi

Elmirand Kryeziu

Tags: Remzi Ukshini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet