Remzie Osmani

Merre, Merre Zemrën Time Tani Dhe Me Videoklip

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[20-03-2016]
Teksti dhe muzika u punuan nga vetë artistja jonë, Remzie Osmani, orkestrimi nga mjeshtri Alban Fortuna, ndërkaq klipi u saporealizua nga kompania tashmë e super fuqishme EMF Creative.
Fjala është për këngën "Merre, merre zemrën time" e Remzie dhe Nexhat Osmanit, të cilët si këngë e patën publikuar në sezonin e kaluar, e meqë u pëlqye tej mase, si shumica e këngëve të tyre, vendosën t'i realizojnë dhe videoklip. Të drejtat e këtij projekti, me ligj i mbron kompania që u del në krah artistëve shqiptarë "Prominent Network" me një staf vërtetë të pregaditur. Siç e kanë bërë traditë, Remzija bashkë me Nexhatin do vijnë me projekte edhe më bombastike në sezonin e ri veror.
 (Arsim Kolari - Teksteshqip.Com)

Merre, Merre Zemrën Time Tani Dhe Me Videoklip

  Remzie & Nexhat Osmani - Merre Merre Zemrën Time [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: arsimdiberKomente 0