Remzie Osmani

Dafina, Shoqja E Remizjes

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[29-03-2015]
Ndonëse nuk kanë të njëjtën moshë poashtu nuk kanë edhe të njëjtin stil të kënduar, por ndajnë vetëm një profesion të përbashkët, janë të dyja këngëtare mjaft të kërkuara.

Fjala është për Dafina Dautin dhe Remizje Osmanin të cilat kanë publikuar disa foto në rrjetet e tyre sociale ku shihen së bashku.

Ato kanë treguar se janë shoqe edhe pse me pak diferencë në moshë. Estrada jonë nuk njihet shumë për miqësi, ndërsa është bukur ti shohësh këto të dyja që shkojnë mirë me njëra tjetrën.
 (Indeksonline)

Dafina, Shoqja E Remizjes


Komente 0