Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzije Osmani - Djalit Në Mërgim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Djal i dashur në mërgim
A e din se po të pret vasha?
Ke pas dhanë mua një premtim
Për ty pret në gisht unaza

Kaluan muaj, kaluan vite
Ti të dashurën e harrove
Zemra ime flak po digjet
Tash po e di se më tradhtove

Besa e dhën u shkri si bora
Fjalët e ëmbla i mori era
A po djalë, kështu qënka bota
Veç shpenzime e gënjeshtra

Ruaju djalë pash Perëndinë
se ke bërë shumë mëkat
Ke lënduar shpirtin tim
Kurrë s'ta bëj hallal


Remzije Osmani - Djalit Në Mërgim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djalit Në Mërgim".
3. Video është e këngës "Djalit Në Mërgim", por nuk këndohet nga Remzije Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0