Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzije Osmani - M'kanë Thënë Shoqet Mbrëmë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

M'kanë thënë shoqet mbrëmë
Merre moj merre plakun-e
Oh ju thavt goja mori shoqe
Si ta marr une plakun-e
Tuje pasur djalin-e

Oh bubu, tjari-nanane
Bëj kuvënd me vajzat-e
Shih vajzat Shqiptare
Bukur hedhin valle

M'kanë thënë shoqet mbrëmë
Merre moj merre djalin-e
O ju lumtë goja mori shoqe
Do ta marr unë djalin-e
Bashkë ta kalojmë jetën-e


Remzije Osmani - M'kanë Thënë Shoqet Mbrëmë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'kanë Thënë Shoqet Mbrëmë".
3. Video është e këngës "M'kanë Thënë Shoqet Mbrëmë", por nuk këndohet nga Remzije Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0