A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Mos U Kthe


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  55

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/12/2012

2012-12-04T19:47:30

See Also

Nexhat Osmani
Nexhati:
Sa veshtire e kam perpara tet dal
shum vone mu kujtua sa mke dasht ,
mu kujtuan fjalet kur ti mi the
mos m'harro te lutem mos me le ..
Erdha, por si duket vone un ende te dua sdi a me beson ..
Erdha, por si duket vone un ende te dua sdi a me beson ..

Remzia:
Oo shko kurr me mos u kthe tani e kuptova e di cili je ..
Shkooo kurr me mos u kthe tani e kuptova e di cili je..

Nexhati:
E di kam gabuar fajin e pranoj mua pasuria me hutoj,
jo nuk mund te behesh n'dhe te huaj mbret
me lejo te t'dua t'kam perjetee ..
erdha falje te kerkoj eshte hera e fundit kurre me sdot gaboj, erdha falje te kerkoj eshte hera e fundit kurre me sdot gaboj.

Remzia:
Oo shko se nuk te besoj sa shum me lendove me nuk dot lejoj,
shko se nuk te besoj sa shum me lendove me nuk dot lejoj.

Nexhat&Remzie:
Mos(o shko), mos me thuaj shkoo (se nuk te besoj) se zemra e thyer ende ty te don (e di cili je) (2x)


Lyrics submited by  Fatushe
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019