Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie & Nexhat Osmani - Nen Nje Hije Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

ner ni hije ner ni molle
nen ni hije ner ni molle
c'mu pejda ni vajz e holl
c'mu pejda
aman c'mu pejda ni vajz e holle

o shejtumi shites o
o shejtumi shites o
pse me n'dave prej rrites o
oh pse m'dave prej rrites o

ner ni hije ner ni dardhe
ner ni hije ner ni dardhe
c'mu pejda ni vajz e bardh
'mu pejda
aman c'mu pejda ni vajz e bardhe

o shejtumi zanes o
o shejtumi zanes o
pse m'dave prej nanes o
pse m'dave
aman pse m'dave prej nanes o

ner ni hije ner ni ftu
ner ni hije ner ni ftu
a po m'don a cka po thu
a po m'don
aman a po m'don a cka po thu

o i miri dades o
o i miri dades o
do ti kallxoj nanes
ti kallxoj
aman do ti kallxoj nanes o


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Remzie & Nexhat Osmani - Nen Nje Hije
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nen Nje Hije".
3. Video është e këngës "Nen Nje Hije", por nuk këndohet nga Remzie & Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0