Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzije Osmani - Kjo Dashnia Esht Kismet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

More quni i omli qun, ka kohe synin po ma lun lene zemren qe te pret se dashnija eshte kismet...
a more quni, i omli qun ka kohe synin po ma lun, lene zemren qe te pret se dashnia esht kismet

Ah me det oh me det kjo dashnija esht kismet nuk eshte kafe as raki me te ardh me porosi...

Jo mor jo nuk ban vaki per nje dit me ra ndashni mos e qo ti veten dam se ne zemer tjeter kam ah medet o medet kjo dashnija esht kismet nuk eshte kafe as raki me te ardh me porosi ..

Djalo shiko tjeter qik, per mua dot jesh veq mik nuk po mundem dhe pse du zemer un me komandu...

Ah me det oh me dek kjo dashnija esht kismet nuk eshte kafe as raki me te ardh me porosi....


Ky tekst u dërgua nga Meleki   arsimdiber

Remzije Osmani - Kjo Dashnia Esht Kismet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kjo Dashnia Esht Kismet".
3. Video është e këngës "Kjo Dashnia Esht Kismet", por nuk këndohet nga Remzije Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0