Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzije Osmani - Bini Trima Zogjtë E Shqipes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

ngoni djem o trima te nanes
qendroni fort o si luan
ngoni trima sokola te malit
ju past nana
mos i leshoni rruges dushmanit
ju past nana

se ismajl qemajli
me plakun bajram curri
e me shume trima
jan que ne kamb
o se nuk durojn o
hasmi me shkel ne ket ane (2x)

ngoni djem o trima te nanes
qendroni forte si luana
mos i leshoni rrugen dushmanit
ju past nana
mos t'ja falim ket toke te lasht
te digjemi gjer ne asht

se mic sokoli para grykes topit
me gjoks hapur o i ka dal
o se nuk duron o
hasmi me shkel ne kto ane (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Remzije Osmani - Bini Trima Zogjtë E Shqipes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bini Trima Zogjtë E Shqipes".
3. Video është e këngës "Bini Trima Zogjtë E Shqipes", por nuk këndohet nga Remzije Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0