Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzije Osmani - Kështu E Kam Qejfin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Jeta mos qofte jete
O nese nuk ka halle
O ti harrojme sonte te gjitha
E hajde hyjme ne valle

Kush ma din merakun
Sonte kercen krahe hapur
Kush e ndjek gezimin
Le te fillon vallzimin x2

Ref...x2
Dora ta nxen doren
Hapi ta nxen hapin
Keshtu e kemi qejfin aman
Keshtu e kem merakun

Gezimet le te shtohen
Kenget le te knohen
Keta te ri e t'reja o
Presin te martohen x2

Ref...x2
Dora ta nxen doren
Hapi ta nxen hapin
Keshtu e kemi qejfin aman
Keshtu e kem merakun

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Remzije Osmani - Kështu E Kam Qejfin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kështu E Kam Qejfin".
3. Video është e këngës "Kështu E Kam Qejfin", por nuk këndohet nga Remzije Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0