Më mbaj mend (për 1 muaj)


Remzije Osmani - Mos Harro

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Harro".
3. Video është e këngës "Mos Harro", por nuk këndohet nga Remzije Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Remzije Osmani - Mos Harro  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Kenga Jeton"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00Ka shume dite qe etjen time
E shuaj me lot
Ka shume dite qe nje fjale zemre
Askush nuk ma thote |2X|

Mos harro se bashke jetuam
Bashke mengjezet na kane zbardh
Te kam dashur dhe atehere
Kur te kam pritur e nuk ke ardhe.

Te kam dashur dhe atehere
Kur te kam prite dhe nuk ke ardhe.

Ka shume dite qe e pres diellin
Te ma shkrin boren ne zemer
Ka shume dite qe buza ime
Pershperit nje emer |2X|

Mos harro se bashke jetuam
Bashk mengjezet na kan zbardh
Te kam dashur dhe atehere
Kur te kam pritur e nuk ke ardhe.

Te kam dashur dhe atehere
Kur te kam prite e nuk ke ardhe.


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet