Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie & Nexhat Osmani - Qun Mula Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  7

Ky tekst u dergua nga Arsim K.....

Nazifja...
Kah po vjen o more qun mula
Prej Kelmendit sot u ula

Remzia...
Prej Kelmendit sot u ula
Kam mar vesh se ma nxan rruga

Nazifja...
Ma nxan rruga bre me shumice
Prej ne Kastrat deri ne Kamice

Remzia...
Kah po fryn kah mali i Hotit
Ne Potgarice po kerset topi

Nazifja...
Kerset topi edhe pushka
Po na vine do pat me mushka

Remzia & Nazifja...
Keshtu e ka veri trimnia
Jam Qun Mula o nga Malsia.


Remzie & Nexhat Osmani - Qun Mula
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qun Mula".
3. Video është e këngës "Qun Mula", por nuk këndohet nga Remzie & Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0