Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie Osmani - Shamia E Beqarit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7


Laje ti moj goce laje ti
E laje ti moj goce laje ti
Shamine e beqarit
Jalla shamine e shkollarit.

Jarinaninanina e duje lalen o
Jarinaninanine e te don lala bre.

Terre ti moj goce terre ti
Terre ti moj goce terre ti
Shamine e beqarit o
Jalla shamine e shkollarito.

Jarinaninanina e duje lalen o
Jarinaninanine e te don lala bre.


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Remzie Osmani - Shamia E Beqarit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shamia E Beqarit".
3. Video është e këngës "Shamia E Beqarit", por nuk këndohet nga Remzie Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0