Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie Osmani - Vallahi Se Dita Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Ani une u pifsha
Siç pihet rakia
E vallahi s'e dita
Se çka o dashnia
Bilahi s'e dita
Shoqnia qe me don

Mjeri une i mjeri
Mu idhnu kysmeti
Mjeri une i ngrati
Mu ka merzit fati
Ej aman aman
Shoqe ???

...

Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberPublikimi: 01/12/2005


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0


Remzie Osmani - Vallahi Se Dita
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vallahi Se Dita".
3. Video është e këngës "Vallahi Se Dita", por nuk këndohet nga Remzie Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.