Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie Osmani - Haj Medet Oj Nane (Feat. Afrim Aliu, Shyhrete Behluli & Mahmut Ferati)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3

I

2x
e haj medet oj nane
jalla haj medete
e nata shkoj oj nane
oj gjumi spom merr e
2x
e spom zen gjumi
mu mka zan sevdaja
e a din hallin oj nane
vetem fukaraja

II

2x
e haj medet moj nane
mu mka zan dashnija
se sherri i tij oj nane
mu spom flasin shoqnija
2x
e spom zen gjumi
mu mka zan sevdaja
e a din hallin oj nane
vetem fukaraja

Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti


Nuk kemi video për këtë këngë.


Featuring: Afrim Aliu
Featuring: Mahmut Ferati
Featuring: Shyhrete Behluli
Publikimi: 18/02/2014


Remzie Osmani - Haj Medet Oj Nane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Haj Medet Oj Nane".
3. Video është e këngës "Haj Medet Oj Nane", por nuk këndohet nga Remzie Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0