Më mbaj mend (për 1 muaj)


Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Ah Moj Grue

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Moj Grue".
3. Video është e këngës "Ah Moj Grue", por nuk këndohet nga Remzie Osmani & Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Ah Moj Grue  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  60

Këngë e albumit:

"çka Shkoj Dje"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Nexhat Osmani

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00Nexhat:
Oh moj grue diqka met kallxue
oh moj grue diqka met kallxue
fill te baba yt po du met que
e asnje buk spo din me gatue...

Remzie:
Aman or burr aman zanin mos ta ni
aman or burr aman zanin mos ta ni
5 vllazi i kam lan ne shpie o
per motren e vet qesin alltie o
o me pamuk tbajn ujin me pie.

Nexhat:
Oh moj grue diqka met kallxue
oh moj grue diqka met kallxue
fill te baba yt po du met que o
o nmaje t'hundes shpirtin ma ke prue.

Remzie:
Aman or burr aman zanin mos ta ni
aman or burr aman zanin mos ta ni
5 vllazi i kam lan ne shpieo
per motren e vet qesin alltie o
o me pamuk tbajn ujin me pie.

Nexhat:
Ah mori grue spo ma qet me ty
ah moj grue spo ma qet me ty.

Remzie:
Amana or burr aman besa mir e ki
o i past motra kto vllazni.

Nexhat:
Po i msheli vesht ma mir mos me ni
po i msheli syt me mir mos me pa
o skan than badihava e keqe me nafake.


Ky tekst u dërgua nga  vivakosova
Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet