A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Remzie Osmani - Te Dua


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Lyrics:

Agron Jashari

Song from the album:

"çka Shkoj Dje"


Cfare magjie ne zemer e ke ti
Du me dite o more syni i zi
O po cuditem edhe vete
Si me ren kaq shpejte
Ma hjek cdo merzi kur jam me ty.

Te dua te dua
Te ty une do te vi
Zemren time ne grusht e ke ty

Te dua te dua
Sta them dot me fjale
Se zemren time
Vec ty e mban gjalle.

Kur me vjen e me rrin perballe
Ma hup mendjen e vend sun ze
O syri im kur te sheh
Zemra fort me rreh
Goja se rrefen sa me pelqen.

Te dua te dua
Te ty une do te vi
Zemren time ne grusht e ke ty

Te dua te dua
Sta them dot me fjale
Se zemren time
Vec ty e mban gjalle.

Te dua te dua
Te ty une do te vi
Zemren time ne grusht e ke ty

Te dua te dua
Sta them dot me fjale
Se zemren time
Vec ty e mban gjalle.


Lyrics submited by  arsimdiber
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019