Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie Osmani - Moj E Mira Neper Therra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  9

O moj e mira mori neper therra x2

O te lutna t'lutna mori sa ke vera x2

O sa ke vera mori na erdh vjeshta x2

O at djale te bukur mori vete e deshta x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Remzie Osmani - Moj E Mira Neper Therra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Mira Neper Therra".
3. Video është e këngës "Moj E Mira Neper Therra", por nuk këndohet nga Remzie Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0