Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Remzie Osmani - Hidhe Vasho Shtatin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hidhe Vasho Shtatin".
3. Video është e këngës "Hidhe Vasho Shtatin", por nuk këndohet nga Remzie Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Remzie Osmani - Hidhe Vasho Shtatin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

06/02/2011

2011-02-06T08:25:03+01:00Ref...x2
Ma ke syrin si filxhan
Taksirati do me m'zan
Taksirat per ty e mu
Shum jam dashuru

Hidhe vasho shtatin o
Mos ma bon me hile
Dogje djemt e fashtit o
Oh mori katile x2

Ref...x2
Ma ke syrin si filxhan
Taksirati do me m'zan
Taksirat per ty e mu
Shum jam dashuru

Dridhe vasho shtatin o
Mos ma bon me kajde
Dogje djemt e fshatit o
Hajde mori hajde x2

Ref...x2
Ma ke syrin si filxhan
Taksirati do me m'zan
Taksirat per ty e mu
Shum jam dashuru

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë