Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie Osmani - Lute Lute Nana Bijën Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Po e lut o nana bijën
Rri edhe sivjet
O rri edhe sivjet

Jo bre nano s’mund të rri
I musha njizet vjet
O i musha njizet vjet

Po e lut o vllau motrën
Rri edhe sivjet
O rri edhe sivjet

Jo bre vlla o s’mund të rri
I musha njizet vjet
O i musha njizet vjet


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Remzie Osmani - Lute Lute Nana Bijën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lute Lute Nana Bijën".
3. Video është e këngës "Lute Lute Nana Bijën", por nuk këndohet nga Remzie Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0