Më mbaj mend (për 1 muaj)


Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Sot Po Behesh Nuse

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sot Po Behesh Nuse".
3. Video është e këngës "Sot Po Behesh Nuse", por nuk këndohet nga Remzie Osmani & Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Sot Po Behesh Nuse  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Kafe Muhabet"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Nexhat Osmani

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00Dy tupana ne dere kan hy
Rreth e me rreth do djem te ri
Ne ballkon jane tuj shiku
Kan ardhe krushqit me me marr mu x2

Ref...x2
Sot po bahesh nuse
Me shami e rruze
Baba te ka diftue
Hajt vjerrin o me ngue

Vet me veti tuj mendu
Shoqet rralle kam me i taku
Ktheva kryt me thirr oj nane
Mu çiknija esht tuj me lan

Ref...x2
Sot po bahesh nuse
Me shami e rruze
Nana te ka diftue
Hajt vjerren o me ngue

...

Sevdaja e çiknise m'ka lan
Me i sajgis vjerrin m'kan than
Ktheva kryt o vella ku je
Hajde moter nis jete te re

Ref...x2
Sot po bahesh nuse
Me shami e rruze
Vellau te ka diftue
Hajt burrin o me ngue.


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet