Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Mos E Leni Vallen Bosh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos E Leni Vallen Bosh".
3. Video është e këngës "Mos E Leni Vallen Bosh", por nuk këndohet nga Remzie Osmani & Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Mos E Leni Vallen Bosh (Feat. Afrim Aliu & Motrat Mustafa)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Hajde Luj Hajde Luj"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+01:00Nexhati...
Po lujna po knojna
Me ju dhane gajret
Nuk ka njeri ne bote
Qe s'e ka nji dert

Afrimi...
Po lujna po knojna
Me ju dhane gajret
Nuk ka njeri ne bote
Qe s'e ka nji dert

Nexhati...
Mos e leni vallen bosh
Leni dertet me nji qosh
S'kemi vend per dert e halle
Ma mir hyni gjith ne valle

Afrimi...
Mos e leni vallen bosh
Leni dertet me nji qosh
S'kena vend per dert e halle
Ma mir hyni gjith ne valle

Remzia...
Sa mir keni knu o shoke
Keni gezu dhe malet
Ishalla ky zef
Asnjihere nuk ndalet

Motrat Mustafa...
Sa mir keni knu o shoke
Keni gezu dhe malet
Ishalla ky zef
Asnjihere nuk ndalet

Remzia...
Mos e leni vallen bosh
Leni dertet me nji qosh
S'kemi vend per dert e halle
Ma mir hyni gjith ne valle

Motrat Mustafa...
Mos e leni vallen bosh
Leni dertet me nji qosh
S'kemi vend per dert e halle
Ma mir hyni gjith ne valle

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë