Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie Osmani - Cka Je Ra Mazun Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Çka m'je ra mazun Lule
Çka m'je bo pishman x2

Veç ti nan s'ke lan
Veç ti nan s'ke lan x2

Nan kena lan e po
Vjeherr kena gjet
Nan i kena than e po
Mallin s'na e ka hjek

Se malli me vjehrren
Nuk po me hiqet o
Zemra per nanen
Flak po me digjet o

Çka m'je ra mazun Lule
Çka m'je bo pishman x2

Veç ti bab s'ke lan
Veç ti bab s'ke lan x2

Bab kena lan e po
Vjeherr kena gjet
Bab i kena than e po
Mallin s'na e ka hjek

Se malli me vjerrin
Nuk po me hiqet o
Zemra per baben
Flak po me digjet o

Hajt moj nusja jone
Mos na rri mazun x2

Jav per jav te nona
Na kena me te çu x2

Ani kem me te çu
O hiç pa pritu x2

Derisa te mesohesh nuse
Te na me jetu x2

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Remzie Osmani - Cka Je Ra Mazun
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cka Je Ra Mazun".
3. Video është e këngës "Cka Je Ra Mazun", por nuk këndohet nga Remzie Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0